<<  Kurumsal  >>

AYD ÇELİK EŞYA; Konya'da Çelik metal dolap ve çalışma tezgahlarının imalat ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

Amacımız; Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile siz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir.

İmalat, Teslimat ve montajında uzman ekibi size güven verecektir. Hizmet ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmakta olan firmamız, çelik metal eşya ürünlerine olan ihtiyaç ve taleplerinize ekonomik ve çabuk çözümler sunmaktadır.

İmalat ve Pazarlamasını yaptığımız ürünlerimizin arasında;

Tek Kişilik Soyunma Dolabı, Çift Kişilik Soyunma Dolabı, Üç Kişilik Soyunma Dolabı, Altı Kişilik Soyunma Dolabı, Temizlik Dolabı, Dosya Dolabı, Emanet Dolabı, Karteks Dolabı, Arşiv Dolabı, Sanayi Çalışma Masası, Takım Arabası, Araç İçi Metal Dolap, Oto Servis Dolapları ile Genel Amaçlı Dolaplar yer almaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Vizyonumuz;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Kalite;

Yapılan işlerde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçerek uzun ömürlü, sağlam ve kaliteli ürünler, kalite politikamızdır.

AYD ÇELİK EŞYA  Tüm Hakları Saklıdır.
bilgi@aydcelikesya.com
GSM : 0 545 320 75 71
Tel : 0 332 320 75 71